Nuk i mungon eleganca Rosies, kaq bukur po duket sonte me fustanin e zi

  • November 09, 2018 18:00
  • Rozë

Rosie Huntington Whiteley është shfaqur shumë tërheqëse në imazhet e fundit.

Ajo është fotografuar teksa po merrte jesë në një festë të enjten, ku u shfaq e veshur me një fustan të zi por që i tregonte pjesët e saj provokuese.

31 vjeçarja dukej seksi dhe në formë./Indeksonline/

Loading...