Nuk e kishte bërë akoma, por tani e bëri edhe këtë pozë Enca!

  • November 09, 2018 16:32
  • Rozë

Enca Haxhia është emër shumë i lakuar në shtypin rozë.

Enca Haxhia është shumë aktive me imazhe të reja në rrjete sociale, përmes së cilave sjell pjesë nga përditshmëria e saj, shkruan lajmi.net.

Së fundi, këngëtarja ka postuar një fotografi, të cilën e ka shkëputur gjatë realizimit të videoklipit të fundit “Kujt po i han”.

Enca vjen atraktive e shtrirë në dysheme, duke zbuluar pothuajse tërësisht të pasmet, ndërsa provokon me gjuhën.

Kujtojmë që kënga e fundi nga Enca dhe Don Phenom me titull “Kujt po i han”, ka marrë mbi 4 milionë klikime në kanalin YouTube.

Loading...