Nuk e dinim që ‘dashuria e jetës’ së Morena Tarakut qenka kjo këngëtare shqiptare

  • November 13, 2018 16:32
  • Rozë

Morena Taraku është një nga këngëtaret më të njohura dhe më të komentuara të shoëbiz-it shqiptar, e cila është mjaft aktive në rrjetin e saj në Instagram ku publikon foto të ndryshme.

Së fundmi ajo ka qenë në qendër të mediave rozë pas ndarjes nga miliarderi iranian Sasha Sobhani me të cilin të themi të drejtën nuk u nda me të mira, madje e quajti edhe Gay.

Por Morena i ka habitur të gjithë njerëzit duke zbuluar ‘dashurinë’ e jetës së saj.

Këngëtarja ka publikuar një foto të Rita Orës në Instastory dhe përbri saj ka shkruar “Dashuria e jetës time”.

Lexo më shumë tek Kjo foto e Ritës është shkëputur nga performanca e Ritës në “People’s Choice Awards”, ku mesa duket këngëtarja shqiptare është e preferuar e Morenës.

Loading...