Ne pikë të natës e dashura e Feres bën stila! Provokon keq sonte Arbenita

  • April 20, 2019 22:00
  • Rozë

Modelja e njohur, Arbenita Ismajli ka qenë mjaft e komentuar kohëve të fundit e kjo për shkak të romancës së saj me reperin e njohur, Fero.

Modelja joshëse njihet edhe për fizikun e saj të kompletuar e cila e bën një nga femrat më të bukura shqiptare.

E asetet e saj joshëse ajo i ka treguar edhe përmes një video të publikuar në llogarinë e saj në ‘Instagram’.

Në një fustan të zi, Arbenita dukej si pehri teksa shfaqi këmbët e saj të gjata dhe sensuale.

Ndryshe, Arbenita dhe Fero po vazhdojnë të shijojnë lidhjen e tyre të dashurisë tash e sa kohë./Indeksonline/

The post Ne pikë të natës e dashura e Feres bën stila! Provokon keq sonte Arbenita appeared first on .

Loading...