Në mungesë të Majkut, ky ushqim po ia mban trupin në formë Majlindës

  • November 09, 2018 19:00
  • Rozë

Majlinda Zeka është ndër femrat më të përfolura në mediat roze.

E tillë u bë pas lidhjes me Majkun e pastaj edhe pas lindjes së djalit, Roanit, shkruan ORAinfo.

Ajo ka një numër të madh të ndjekësve dhe është shumë aktive.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shfaqet në një restaurant duket ngrënë ushqim. A po i mban linjat e saj joshëse me këto ushqime Majlinda?

Loading...