Në 10 vjetorin e ikjes nga kjo jetë Almeda kujton babanë e saj

  • November 16, 2018 23:00
  • Rozë

Almeda Abazi është emër shumë i komentuar në shtyp.

Almeda Abazi bashkë me familjen jeton dhe vepron në Turqi, ku edhe është e martuar me aktorin e njohur turk, Tolgahan Sayisman, shkruan lajmi.net.

Së fundi, Almeda ka publikuar disa imazhe në llogarinë e saj në Instagram, përmes së cilave ka kujtuar babain e ndjerë.

“Na mungon shumë”, ka shkruar ajo në njërën prej fotografive të shkrepura kur Almeda ishte fëmijë.

Kujtojmë që modelja së fundi ka konfirmuar që po pret të bëhet nënë, duke zbuluar edhe gjininë e foshnjës, që është djalë.

Loading...