Modelja shqiptare ‘e zjarrtë’ në bikini! Tregon më shumë se ç’duhet

  • October 12, 2018 14:32
  • Rozë

Modelja e njohur, Aurela Hoxha, vazhdimisht sjellë imazhe të reja

Bukuroshja atraktive shqiptare ka treguar format e saj në bikini teksa pozon tërësisht pa grim.

Në imazhin e fotografuar para pasqyrës Hoxha nuk i lë vend as imagjinatës, linjat trupore të së cilës ju lënë pa fjalë.

Nuk janë të pakta rastet kur Hoxha shfaqet provokuese e që lë nën hije të gjitha modelet e tjera.

Ajo është ish-Miss Shqipëria, aktore dhe një nga modelet më të shtrenjta në regjion që së fundmi ka promovuar edhe linjën e saj të bikineve.

Hoxha aktualisht është ‘single’ por që dikur ka qenë e martuar.

Loading...