Modelja e njohur paska një talent të fshehur të cilin sapo na e zbuloi!

  • December 06, 2018 14:00
  • Rozë

Kendall Jenner është një ndër modelet më të suksseshme sot dhe ndër më të paguarat, por përpos talentit të saj si mdoele, ajo ka dhe talente të tjera të fshehura.

Kendall paska një talent tjetër i cili nuk është aspak i thjeshtë.

Ditën e djeshme modelja ka dalë me të dashurin e saj në një pistë patinazhi për tu argëtuar.

Çifti ka vajtur në një pistë të akullt për të bërë patinazh dhe siç duket Kendall ka shfaqur të gjithë talentin e saj të cilin e kishte mbajtur të fshehur.

Ajo i ka impresionuar të gjithë të pranishmit me talentin e saj por edhe të dashurin e saj gjithashtu.

Loading...