Miriam Cani sensuale në klipin e ri

  • November 09, 2018 18:00
  • Rozë

Më në formë se kurrë dhe mjaft sensuale Miriami ka sjellë  një baladë dashurie nën tekstin e bashkëshortit të saj Alban Skënderaj. 

Gjithashtu muzika e kësaj kënge është realizuar nga kantautori Kledi Bahiti./Gazeta Express/

Loading...