Mihrija me këtë foto ua dëshmon se çka është stili dhe bukuria!

  • October 12, 2018 14:32
  • Rozë

E bukura Mihrije Braha duket se i ka ndal vitet, shkruan “InfoKosova”

Ajo në çdo paraqitje të saj qoftë televizive apo edhe nëpër rrjetet sociale, sjell cdoherë ëmbëlsi.

Mihrija është njëra ndër zonjat tona të muzikës e cila duket se vitet i ka ndaluar.

Edhe pse thuhet se ajo iu ka afruar të 60-tave, Mihrija prapë shihet në çdo paraqitje të saj si një vajzë e re.

E edhe në foton e fundit ku ajo ka pozuar shihet me një stil të të veshurit dhe me pamje për bukuri./InfoKosova/

Loading...