Më në fund vjen bashkëpunimi mes Aurela Gaçes dhe Eli Fara

  • November 16, 2018 23:00
  • Rozë

Aurela Gaçe dhe Eli Fara pritet që shumë shpejt të vinë me bashkëpunim për publikun e tyre.

Këtë e ka bërë të ditur vet Aurela përmes një postimi në rrjetet sociale, duke njoftuar se 20 vjetori i Këngës Magjike i ka bashkuar për projektin e ri.

“e ne fund bashkepunimi yne i pare.

25 vjet miqesi e ngushte, asnje kenge .

Duhej 20 vjetori i Kenges Magjike qe te mendonim ti jepnim publikut tone nje dhurate.

Nga shpirtrat tane per ju” ka shkruar Aurela./Indeksonline/

Loading...