Majlinda fotografohet duke u puthur me këtë mashkull

  • June 26, 2019 11:00
  • Rozë

Një femër e bukur që cila arriti të bëhet e famshme për një kohë të shkurtër, duke mbledhur pas vetës mijëra ndjekës.

Majlinda Zeka, apo (ish) e dashura e Majkut siç u njoh në fillim, tani vlerësohet si një ndër femrat më të bukura shqiptare.

Pas shumë thashethemeve e komenteve të njerëzve lidhur me ndarjen nga reperi Majk, bukuroshja tash po gëzon një jetë të lumtur pranë të birit Roan.

Përveç bukurisë që ka, ajo komentohet edhe për stilin e veçantë të veshjes dhe jetën luksoze që bën.

Nuk mungojnë shetitjet e shumta në vende të ndryshme, nga ku ndanë imazhe të shumta në rrjetet sociale.

Që nga ndarja me reperin e njohur, nuk është diskutuar për një lidhje të mundshme të saj me ndonjë mashkull.

Duket se Majlinda është e kënaqur me jetën aktuale që bën duke iu përkushtuar djalit të saj.

Ajo shfaqet shpeshë me të me imazhe të ëmbla.

Edhe këtë radhë Majlinda ka ndarë disa imazhe ku shihet duke u puthur me të birin./Kosovarja/

The post Majlinda fotografohet duke u puthur me këtë mashkull appeared first on .

Loading...