Lorik Cana aspak romantik në ditëlindjen e Monikës

  • November 09, 2018 20:00
  • Rozë

Por duket se urimi romantik që të gjithë prisnin të paktën në rrjete sociale nuk erdhi nga Cana. Krahas fotos ku kishin pozuar bashkë ai ka shkruar: “Po plaket”. 

Megjithatë në këtë mënyrë ai ka treguar se ata janë një çift pa komplekse dhe të hapur me njëri-tjetrin./Gazeta Express/

Loading...