Leonora Jakupi rikthehet me diçka të re pas një pauze të gjatë

  • July 11, 2019 15:00
  • Rozë

Leonora Jakupi po vjen me projekt të ri muzikor.

Pas një pauze dy vjeçare, këngëtarja Leonora Jakupi ka vendosur që të rikthehet me këngë të re.

Këtë e ka bërë të ditur vetë ajo nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instagram.

Në foton e postuar ajo i ka zbuluar bashkëpunëtorët ndërsa nuk ka treguar se kur saktësisht do të publikohet kënga dhe se çfarë përmbajtje ka.

“Pa asnjë dyshim” është projekti i fundit i këngëtares së mirënjohur Leonora Jakupi./Lajmi.net/

The post Leonora Jakupi rikthehet me diçka të re pas një pauze të gjatë appeared first on .

Loading...