Learta Jakupi mbledh shoqet dhe nënën e saj e dalin për të festuar

  • November 09, 2018 18:32
  • Rozë

Drita Jakupi është nëna e Leartës, rejës së Shyhretes.

Të dyja ato janë shumë të njohur tashmë për publikun, shkruan ORAinfo.

Ato janë mjaftë aktive në rrjetet sociale, ku bëjnë postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka dalur me vajzën, rejën dhe mikeshat e saj.

Të gjitha po duken shumë bukur.

Loading...