Labinot Tahiri: Mos e lejoni askënd t’ua prish vullnetin dhe buzëqeshjen

  • December 06, 2018 14:30
  • Rozë

Labinot Tahiri ka kohë që nuk ka sjell ndonjë projekt të ri muzikor për fansat. 

Këngëtari tash e sa kohë është edhe deputet i Kuvendit të Kosovës, nga radhët e Aleancës së Kosovës së Re.

View this post on Instagram

Loading...