Kur Dhurata Dora ishte vetëm 11 vjeçare

  • July 11, 2019 14:32
  • Rozë

Dhurata Dora padyshim që është një nga këngëtaret më të pëlqyera në vend.

E njohur për zërin e saj të ëmbël dhe krijimin e disa hiteve, Dhurata ka bërë që shumë fansa të jenë të apasionuar pas saj.

Duket se muzika e Dhurata kanë të përbashkëta që nga fëmijëria e saj. Ajo sapo ka publikuar fotografi kur ishte 11 vjeçare.

Pranë mikforonit, Dhurata dëshmon se ka shumë vite që mirret me muzikë./Indeksonline/

The post Kur Dhurata Dora ishte vetëm 11 vjeçare appeared first on .

Loading...