Korab Shaqiri takohet me këtë familjar të Dua Lipes

  • May 15, 2019 22:32
  • Rozë

Korab Shaqiri është takuar me Dukagjin Lipën.

Këngëtari Korab Shaqiri është takuar me babain e këngëtares Dua Lipa, Dukagjin Lipën.

Takimi i tyre u bë në Londër atje ku Korabi ndodhet aktualisht dhe ka shkuar me punë.

“Kënaqësi të takosh njerëz të tillë”, ka shkruar këngëtari kosovar pranë fotos me Dukagjinin derisa nuk ka treguar arsyen e takimit.

Korabin shumicën e kohës e shohim nës studio duke punuar dhe sigurisht projekte të reja muzikore nga ai nuk do të mungojnë./Lajmi.net/

The post Korab Shaqiri takohet me këtë familjar të Dua Lipes appeared first on .

Loading...