Kjo është vetura që drejton Afrim Muqiqi

  • July 12, 2019 13:00
  • Rozë

Është njëri nga këngëtarët e vjetër të astradës, me muzikë ka filluar në moshë të re e vazhdon me shumë përkushtim ta bëjë këtë punë, përveç projekteve pjesëmarrje të madhe ka në dasma dhe ahnegje familjare aty edhe ku janë fitime e mëdha.

Shpesh kemi parë video në rrjete sociale se fiton shumë para në dasma, krahas parave të gatshme këngëtari merr edhe para shtesë.

Duke u nisur nga paratë e shumta që ai fiton, natyrshem vije edhe jeta luksoze që ai e jeton.

Indeksonline, ka siguruar disa fotografi të makinës që vozit.

Afrim Muqiqi siç duket qenka marakli i kerreve të shtrenjeta.

Makina që posedon është ‘Range Rover’ me ngjyrë të bardhë, makinë kjo mjaft e pëlqyer në gjithë botën çmimi i të cilës shkon deri në 85 mijë euro.

Vlen të theksohet se këtë lloj makinë vozit këngëtari me famë botërore Justin Bieber.

The post Kjo është vetura që drejton Afrim Muqiqi appeared first on .

Loading...