Kim i’u mban afër

  • June 13, 2019 07:00
  • Rozë

Kim nu ju lë në harresë ajo do të mbajë vëmendjen tuaj.

Duket se Kim Kardashian nuk mund të rri pa provokuar.

Ajo, në llogarinë e saj në Instagram me ndjekësit ndan shpesh fotografi, nga ato më të ndryshmet, madje edhe të biznesit të saj mirëpo vëmendjen e marin gjithmonë të njëjtat.

Pozat provokative të zeshkanes seksi, janë gjithnjë në fokusin e mediave rozë.

Kim nuk i la fansat ta harrojnë as kësaj here.

Një tjetër imazh nga pishina e ka publikuar së fundmi dhe në bikini duket tejet seksi./Lajmi.net/

The post Kim i’u mban afër appeared first on .

Loading...