Kështu e uron mbesën e saj të vogël për ditëlindje teze Elita

  • November 09, 2018 19:00
  • Rozë

Elita Rudi është ndër moderatoret më të njohura në Kosovë.

Ajo është një femër mjaftë e bukur dhe atraktive, shkruan ORAinfo.

Elita vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale me postime të ndryshme.

Sot përmes një postimi ajo e ka uruar mbesën e saj të vogël për ditëlindje.

Loading...