Kështu e relakson shpirtin Eni Koçi

  • November 09, 2018 18:32
  • Rozë

Është një nga këngëtaret më të pëlqyera të momentit dhe shpesh publikon foto provokuese në rrjete sociale.

Por këtë herë këngëtarja Eni Koçi ka publikuar një foto ku shfaqet më e relaksuar se kurrë.

Krahas kësaj në foto në Instagram ajo ka shkruar:

“Koha për të bërë të lumtur shpirtin tënd,”-përfundon postimi i Enit, të cilën e shohim të veshur sportive./Gazeta Express/

Loading...