Kështu do të duket sonte Luana në emisionin e saj

  • November 09, 2018 18:32
  • Rozë

Luana Vjollca ka publikuar imazhe nga ku shihet se si do të duket ditën e nesërme në emisionin e saj.

Ajo shihet me fustanin ngjyrë portokalli të mbyllët dhe duket shumë seksi dhë në formë, ndonëse nuk kishte zbuluar shumë gjëra nga trupi këtë herë.

“NESER “Shiko Kush Luan” vjen me te gjitha trevat Shqiptare” ka shkruar Luana./Indeksonline/

Loading...