Keni menduar se Adelina nuk ka haberë për kuzhinë?! Keni gabuar pra, ja çka përgatiti sonte për familjen e vetë

  • April 15, 2019 21:00
  • Rozë

Adelina Ismaili është një ndër këngëtaret më të pëlqyera shqiptare.

Edhe pse u largua për një kohë nga skena pasi u martua dhe u bë nënë e një djali, tani ajo është kthyer në Kosovë dhe ka filluar të bëhet aktive si më parë.

Adelina është aktive edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sonte përmes një postimi ajo ka treguar se ka bërë disa gatime për familjen e saj.

Duket se Adelina është shumë e zonja në kuzhinë.

The post Keni menduar se Adelina nuk ka haberë për kuzhinë?! Keni gabuar pra, ja çka përgatiti sonte për familjen e vetë appeared first on .

Loading...