Kaltrina pasi publikoi këngën me Irkencin tash po publikon foto nga klipi për fansat e saj

  • November 09, 2018 19:00
  • Rozë

Këngëtarja e njohur shqiptare, Kaltrina Selimi ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram”,

Në këtë imazh ajo shfaqet me pamje shumë të kuruar dhe duket shumë në formë, teka vërejmë edhe grim më të rënduar se zakonisht.

Ndryshe, Kaltrina ka pak ditë që ka publikuar projektin e ri në bashkëpunim me Irkenc Hykën, “Kthema”./Indeksonline/

Loading...