Hueyda El Saied për të voglin e saj: Je dashuria më e pastër mes dy njerëzve

  • January 11, 2019 11:31
  • Rozë

Përmes një dedikimi të ëmbël në rrjete sociale, ajo i ka shprehur të birir të gjithë dashurinë prej nëne: “

Gezuar ditelindjen Gabriel! Happy birthday Gabriel! Gezuar zemra mamit, ti i cili je shpresa, lumturia, forca, krenaria ime !  Gezuar shpirti im, fale teje mesoj çdo dite çfare eshte nje dashuri palimit, ajo me e pastra, me e forta dhe me e verteta midis dy njerezve.  Prej 4 vitesh m’a ke zbukuruar jeten Gabriel. Te dua pafundesisht ! Dhe siç me thua ti mua dhe une “ J’ai un grand cœur pour toi “,-përfundon El Saied në rrjete sociale.

Pas divorcit nga babai i Gabrielit rreth një viti më parë, ajo që shijon lidhjen e saj të re të dashurisë./Gazeta Express/


Loading...