Habit Fjorentina e BB9: Nuk ka nevojë të më dojë njeri sepse...

  • November 19, 2017 20:31
  • Rozë

Por duket se për momentin sa i përket dashurisë Fjorentina është “dorëzuar”. Ajo ka publikuar në rrjete sociale një foto ku shfaqet para pasqyrës dhe krahas saj shkruan: “Nuk kam nevoje te me dashuroje njeri sepse e dashuroj vete veten,”-përfundon ish-banorja e Big Brother./Gazeta Express/