Gjiko dhe Elita me puthje pasionante në këtë televizion

  • April 16, 2019 08:32
  • Rozë

Ishte kjo pothuajse dalja e parë publike e tyre në një televizion, pas të bërit prind, shkruan “InfoKosova”.

Çifti ishin të ftuar në emisionin “Ne kurthin e PIterpanit” i cili udhehiqet nga Alketa Vejsiu dhe disa fëmijë të mrekullueshëm të cilët drejtojnë pyetjet për të ftuarit.

Gjiko dhe Elita zbuluan shumë të pathëna, por ajo që i la pa fjalë të gjithë, dhe ishte kaq e bukur, propozimi për herë të tretë.

Dashuria e tyre veç sa shtohet, puthje pasionante shkëmbyen gjatë gjithë kohës. /InfoKosova/.

The post Gjiko dhe Elita me puthje pasionante në këtë televizion appeared first on .

Loading...