Getinjo e ‘lë’ muzikën për t’u marrë me një tjetër profesion

  • May 22, 2019 22:32
  • Rozë

Getinjo ka ndërruar profesion.

Reperi Getinjo ka ndërruar profesion mirëpo kjo vetëm përkohësisht, shkruan lajmi.net.

Ai në Instagram e ka publikuar një foto në të cilën shihet me një aparat profesional në dorë dhe pranë postimit i ka shkruar disa fjalë.

“Bejme foto per fotomodele dhe ato qe dojn me kon modele,faleminderit,tung!”, ka shkruar Getinjo.

Kujtojmë se ai po vazhdon angazhimin e tij në muzikë dhe nuk po ndalon së performuari në mbërmje të ndryshme muzikore.

The post Getinjo e ‘lë’ muzikën për t’u marrë me një tjetër profesion appeared first on .

Loading...