Geta Beqa numëron tre hapat për të bërë trupin si ajo!

  • December 06, 2018 15:00
  • Rozë

Geta Beqa është modelja e njohur shqiptare e fitnesit e cila është e njohur botërisht, shkruan GazetaBlic.

Beqa, ka arritur që me format e saj trupore të marr shumë çmime ndërkombëtare.

Ajo është aktive në  rrjete sociale e cila ndan postime të shumta, shpesh herë edhe motivuese.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në ‘Instagram‘, ku shihet me trupin përplot muskuj dhe veshur në bikini.

Shikojeni imazhin:

‘Ushtro – ha mirë – ki durim’ ka shkruar Geta në këtë postim.

Loading...