Françeska me poza të reja, një “bishë” e vërtetë

  • May 14, 2019 15:32
  • Rozë

Françeska Jaçe është një nga femrat më të komentuara në mediat rozë.

Jeta e saj luksoze dhe fotosesionet provokative kanë bërë atë të jetë në qendër të vëmendjes.

Ish-banorja e Big Brother, së fundmi ka realizuar një album fotografik ku shfaqet në xhinse të shkurta duke vënë në pah këmbët joshese.

Me një bluzë të bardhë, ajo po duket thjeshtë mahnitëse./Indeksonline/

The post Françeska me poza të reja, një “bishë” e vërtetë appeared first on .

Loading...