Fansja i thotë “ishe yll, je bërë si trans”, Kejvina i kthehet keq: Mos ha…

  • July 11, 2019 16:32
  • Rozë

Kejvina Kthella është kthyer në një nga vajzat më të komentuara dhe çdo e re rreth modeles përbën interes për publikun.

Gjithashtu velina është shumë aktive në Instagram ku publikon foto ku ajo shihet e kuruar deri në detaj duke tërhequr vëmëndjen e të gjithëve.

Një gjë e tillë ka ndodhur me një foto të fundit të postuar në instagram ku shfaqet e veshur shumë seksi me një fustan veror.

Një komentuese i shkruan velinës se eshtë bërë si “trans” nga plastika dhe Kejvina nuk hezitoi t’i kthejë përgjigje.

“Ishe yll pa b*thë pa bukë pa c*ca siç të bëri nëna natyrë. Je bërë si trans tani a nuk e sheh veten në pasqyrë”, i shkruan komentuesja.

Por si ia ktheu Kejvina? Modelja i shkroi thjesht “Miaoooo” dhe në një koment të dytë, i kërkon të tregojë identitetin.

“Po deshe të tregoj sa miaooooooo bëj, po nxirre surratin mos ha shit”, i shkruan ajo.

The post Fansja i thotë “ishe yll, je bërë si trans”, Kejvina i kthehet keq: Mos ha… appeared first on .

Loading...