Enca shfaq gjoksin gjigant në InstaStory (Foto/Video, +16)

  • October 12, 2017 13:34
  • Rozë

Këngëtarja Enca Haxhia ka paralajmëruar se sot (e enjte) do të lansojë versionin akustik të këngës së saj më të fundit “Ciao”.

Këtë njoftim ajo e ka bërë përmes rrjetit social Instagram, në të cilin numëron me mijëra ndjekës dhe është mjaft aktive.

Never heard me sing Live ? Acoustic Live Version of “Ciao” out at 5pm today❗️

A post shared by ENCA (@enca) on Oct 12, 2017 at 4:42am PDT

Jo të pakta janë rastet kur këngëtarja Haxhia ofron edhe imazhe ‘të nxehta’ për ndjekësit e saj.

Së fundmi, ajo ka publikuar në InstaStory një fotografi dhe një video, ku shfaq gjoksin e saj gjigant.

Enca shfaq gjoksin bombastik. Burimi i fotos: InstaStory

Në video ajo shihet e veshur vetëm në të brendshme në pjesën lartë, teksa vallëzon në heshtje.

Ndërsa në fotografinë ku shfaq gjoksin, ajo shkruan se nuk ka masë, dhe masa e saj vazhdon të mbetet zero. /Telegrafi/