Emocion i veçantë i këngës “Fustani”

  • July 11, 2019 14:00
  • Rozë

Shumë kush do e gjen vetën në këto vargje e duke u ngushëlluar në këtë melodi që sjell kënga “Fustani” i Gilit.

Këngëtarja e njohur kosovare, Gili ka lansuar projektin e ri muzikor.

Ajo ka publikuar këngën me titull ‘Fustani’ të cilës i ka realizuar edhe videoklipin.

Teksti dhe muzika janë punuar nga Ilir Berani, ndërsa teksti nga Florent Boshnjaku.

The post Emocion i veçantë i këngës “Fustani” appeared first on .

Loading...