Elvana nuk njihet në imazhin e fundit

  • July 11, 2019 17:00
  • Rozë

Elvana Gjata është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Këngët e saj vazhdojnë të dëgjohen e të jenë ndër të preferuarat.

Ajo është tashmë aktive edhe në rrjetet sociale, e mbrëmë lansoi projektin e ri në bashkëpunim me Capital T, i cili po rezulton shumë i suksesshëm.

Elvana shihet se sot është rregulluar nga Sellma dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

The post Elvana nuk njihet në imazhin e fundit appeared first on .

Loading...