Elita Rudi flet për herë të parë publikisht për të birin: ‘Është e vështirë’

  • April 16, 2019 07:32
  • Rozë

Elita Rudi për herë të parë ka folur për emocionet e të bërit nënë pas ardhjes në jetë të Zërit, e ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan”.

Elita tregoi se i përkushtohet shumë djalit dhe e ushqen me gji.

Gjatë emisionit u transmetua një klip me fotot e vogëlushit dhe Elita u përlot.

“Është e vështirë ta lësh bebin vetëm në muajt e parë”, u shpreh Elita me sytë e mbushur me lot.

The post Elita Rudi flet për herë të parë publikisht për të birin: ‘Është e vështirë’ appeared first on .

Loading...