Edona Zogu rrëfen detajet interesante si përgatitet për një edicion të lajmeve

  • November 13, 2018 16:31
  • Rozë

Atë jemi mësuar ta shohim në ekranet tona gjatë edicioneve qëndrore të lajmeve.

Gjithmonë me shumë profesionalitet, Edona rrëfen për emisionin 'Tour de cool' se si i bën përgtitjet para se të fillojë një edicion i lajmeve, shkruan Gazeta Express.

Në videon më poshtë, moderatorja e njohur dhe shumë e dashur vjen në një rrëfim ndryshe:

TOUR DE COOL 11.11.2018

Loading...