E vërteta rreth lidhjes së Angelines dhe aktorit të njohur

  • June 24, 2019 09:00
  • Rozë

Ka ditë që po qarkullojnë lajme se Angelina Jolie dhe Keanu Reeves janë në lidhje.

Nuk dihet se në çfarë faktesh janë bazuar portalet, megjithatë zëdhënësi i aktorit përgënjeshtroi lajmet, duke i quajtur false dhe se bëhen thjesht për të fituar para nga klikimet.

Nga ana tjetër, burime pranë aktores thanë se për momentin Jolie ka vetëm shumë punë dhe mbi të gjitha, duhet të kujdeset për fëmijët.

The post E vërteta rreth lidhjes së Angelines dhe aktorit të njohur appeared first on .

Loading...