E dëshmon Zaimina Vasjari se është nëna më e bukur e estradës

  • November 08, 2018 23:00
  • Rozë

Nuk ka dyshim se është njëra nga mamatë më të bukura shqiptare.

Ndonëse është aktive në rrjete sociale, ajo publikon imazhe dhe video të ndryshme, me ç’rast komentohet nga mediat rozë.

Në imazhin që ua sjellim më poshtë, Vasjari shfaqet e tëra në të zeza ku i gjithë fokusi është te gjoksi i saj, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja para disa muajve u bë nënë për herë të parë e një vajze të quajtur, Khloe dhe gëzon një familje të shëndoshë.

Sa i përket projekteve muzikore ka kohë që nuk ka publikuar ndonjë të re.

Loading...