Daphney në formë të përkryer, fustani i shkurtër i rri për bukuri

  • May 15, 2019 13:00
  • Rozë

Daphney Joy çdo herë arrin të duket e përkryer.

Ish- e dashura e reperit 50 Cent kësaj radhe ka pozuar me një fustan të shkurtër dhe padyshim duket si mos më mirë.

Ani pse nënë e një djali ajo arrin të mbahet në formë të përkryer./Indeksonline/

The post Daphney në formë të përkryer, fustani i shkurtër i rri për bukuri appeared first on .

Loading...