Çka po ndodh kështu me Çiljeten, sërish mbulohet

  • July 12, 2019 11:32
  • Rozë

Çiljeta Xhilaga disa javë më parë mori vëmendje të madhe me mbulimin e shamisë, ajo edhe ramazanin agjeroi, por ditëve të tjera funksiionin në menyrë normale me gjoks dhe veshje të hapur që nxjerrin në pah trupin dhe linjat super joshëse.

Mirëpo, nuk kaloi shumë nga ky moment dhe këngëtarja publikoi një foto provokuese, duke ngjallur kështu shumë reagime tek ndjekësit.

Ndërsa, pak orë më parë, Çiljeta ka publikuar një tjetër foto. Këngëtarja tregon se i është rikthyer sërish devotshmërisë për fenë islame, teksa rrëfen se ka falur namazin.

Ajo shfaqet sërish e mbuluar me veshjen karakteristike pëtr gratë myslimane, perçen.

“Fjalët e njerëzve janë si gurët, nëse i mbart mbi shpinë ta thyejnë kurrizin, e nëse i vendos poshtë këmbëve, ngrihesh e triumfon. Imami Shafiu.

Koha për namaz”, është ky mesazhi që ajo ka dhënë për ndjekësit, ndërsa më pas ka filluar të kryejë ritin më të rëndësishëm për besimtarët myslimanë.

The post Çka po ndodh kështu me Çiljeten, sërish mbulohet appeared first on .

Loading...