Capital fotografohet krah një femre misterioze, konfuzon fansat e tij në Instagram

  • October 12, 2018 10:30
  • Rozë

Reperi i njohur, Capital T, është një prej emrave që gjithmonë di të shkaktojë zhurmë mediatike.

Ai vazhdon të jetë një emër mjaft i ndjekur nga fansat në rrjetet sociale, në të cilat është mjaft aktiv dhe ndan me ta çdo ditë fotografi të ndryshme.

Së fundmi, ai vendosi që në rrjetin social Instagram të publikojë disa fotografi, ku shfaqej krah një bukurosheje misterioze.

View this post on Instagram

#backtowork

Loading...