Armina nga pushimet me foto joshëse

  • May 15, 2019 17:32
  • Rozë

Ajo shquhet për jetën luksoze dhe udhëtimet në mbarë botën.

Edhe pse shpesh është kritikuar, Armina Mevlani vazhdon ta tregoj jetën përrallore.

Së fundmi e fejuara e Shkëlzen Berishës ka nisur pushimet në një vend bregdetar, madje blogerja shqiptare nuk ka hezituar të shfaq edhe poza joshëse në bikini./Indeksonline/

The post Armina nga pushimet me foto joshëse appeared first on .

Loading...