Arilena Ara feston ditëlindjen. Ja si e uron Flori Mumajesi (FOTO)

  • July 17, 2017 10:31
  • Rozë

Me këtë rast, kantautori Flori Mumajesi, përmes rrjetit social ‘Instagram’, i ka uruar ditëlindjen.

[email protected] Gezuar ditëlindjen Energjia????’, ka shkruar Flori.

Rikujtomë, se këngëtarja momentalisht është duke e shijuar suksesin e këngës ‘Nallane 3’, që erdhi në bashkëpunim me Florin dhe Dj Vicky. /GazetaExpress/.