Apo i hyn politikës Teuta Krasniqi? Shfaqet nën shoqërinë e kësaj deputeteje të PDK-së

  • November 09, 2018 18:32
  • Rozë

Teuta Krasniqi përveçse një aktore që shquhet për talentin e lindur, ajo shquhet edhe për bukurinë që ka.

Një femër që u citua shpesh për bukuri, Teuta preferon që në të shumtën e herëve të shfaqet natyrale, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet me Blerta Deliun dhe të dyja po duket tejet bukur.

Loading...