Ani pse e trashë Ashley po duket e mrekullueshme në foton e fundit

  • November 09, 2018 16:00
  • Rozë

Ashley Graham ka publikuar imazhe të reja në llogarinë e saj në “Instagram”.

Këtë herë ajo vjen afër plazhit veshur me tuta sportive, atlete dhe xhaketë por në sy bien sidomos format e saj shumë të majme trupore.

“ndjersi, por bëje modë.” Ka shkruar ajo në këto imazhe.

Nryshe, Ashley është modelja me format e majme e cila është bërë shumë e njohur në të gjithë botën./Indeksonline/

Loading...