Alketa i “detyron live” të puthen në emision Elitën dhe Gjikon para të gjithëve!

  • April 15, 2019 21:32
  • Rozë

Janë dy nga emrat më të përfolur në Kosovë, Gjiko dhe Elita Rudi, shkruan “InfoKosova”.

Dhe jo pa shkak, ata janë artistë shumë të dalluar, Elita një moderatore dhe modele e pashoq, ndërsa Gjiko po ashtu një reper i nivelit të shumë kërkuar.

E dyshja janë ftuar nga Alketa Vejsiu në emisionin e saj, ku më pas moderatorja i ka zënë në një moment ku çifti shihen duke u puthur.

T’ua ketë bërë këtë foto qëllimisht apo vetëm ka dashur që të tregoj se sa fortë duhen çifti?!/InfoKosova/

The post Alketa i “detyron live” të puthen në emision Elitën dhe Gjikon para të gjithëve! appeared first on .

Loading...