Albatrit Muqiqi pozon i lumtur pranë binjakëve të tij

  • May 16, 2019 07:00
  • Rozë

Albatrit Muqiqi i ka realizuar disa foto profesionale pranë binjakëve të tij.

Këngëtari Albatrit Muqiqi së fundmi është bërë baba i dy binjakëve, djalë dhe vajzë.

Derisa familja e tij sa shkon e zgjërohet ai po ndihet çdo herë e më i lumtur për këtë fakt.

Këtë e ka treguar nëpër intervista të ndryshme mirëpo njësoj ‘flet’ edhe fotografia e fundit e publikuar në Instagram.

Ai i ka realizuar disa foto profesionale me familjen e tij, në një prej imazheve shfaqet i lumtur pranë binjakëve.

Kujtojmë se Albatriti dhe Egzona janë prindër edhe të një vajze tjetër e cila së fundmi i ka mbushur dy vite jetë./Lajmi.net/

Foto: Norik Uka, Albatrit Muqiqi

The post Albatrit Muqiqi pozon i lumtur pranë binjakëve të tij appeared first on .

Loading...