Aktorja e njohur 56 vjeçare i jep fund beqarisë

  • November 09, 2018 15:32
  • Rozë

Aktorja Meg Ryan ka treguar se ajo është fejuar me të dashurin e saj, muzikantin John Melleencamp.

Ylli i flimit ‘When Harry Met Sally’ ka publikuar një karikatur në të cilën bëri të kuptonte se ajo dhe i dashuri tashmë janë edhe zyrtarishtë të fejuar, shkruan Indeksonline.

“Të Fejuar”, kishte shkruar aktorja 56 vjeçare e cila më parë ishte e martuar me aktorin Dennis Quaid.

Loading...