Aktorja e famshme i kërkoi një puthje Princit William, ai e refuzon

  • November 09, 2018 18:31
  • Rozë

Gjatë ceremonisë së marrjes së çmimit, ajo u takua me Princin William , i cili e nderoi me statusin.

Por aktorja u përpoq që t’i 'rrëmbente' një puthje princit, por William e refuzoi.

"E dua Princin William,"-tha fituesja e Oskar për People.

"E kam njohur që kur ishte i vogël. E pyeta nëse mund ta puthja apo jo, por ai më tha: Jo, mos. Kjo ditë nuk është për mua është për ty.”

Aktorja u shfaq në ceremoni e veshur me një kostum dhe atlete të bardha, duke shkelur protokollin mbretëror.

Loading...